Proč právě Forsite.cz?

Představte si hosting, který Vám splní všechny vaše požadavky a touhy. Hosting, který Vás překvapí po všech stránkách, ať už rychlostí, péčí o klienty nebo dostupností. Naše práce nás baví a bereme ji naprosto vážně. Preferujeme osobní přístup, protože každá práce, každý klient vyžaduje zvláštní péči a my to máme vždy napaměti. Nezapomeňte, Váš úspěch je i naším úspěchem.

Webové prezentace jsou umístěny na stabilních a výkonných serverech, které jsou připojeny přímo do páteřních linek internetu rychlostí Gbps. Aktuální verze softwarového vybavení je samozřejmostí. Klientům kromě stabilního zázemí a výjimečné rychlostí nabízíme veškeré pohodlí pro správu webu a technickou podporu pro řešení případných problémů. Nabízíme kompletní webhostingové a serverhostingové služby od registrace, převodu domén až po pomoc s implementací webu. Máme širokou škálu tarifů, tak aby si každý mohl vybrat dle svých potřeb a představ. Velmi rádi se staneme i vaší bránou do on-line světa.

Forsite.cz nabízí: Nonstop dohled nad servery, neomezený přenos dat, libovolný počet databází, až 50 GB prostoru pro vaše data, kvalitní zálohovací systém, bezplatná podpora, výjimečná dostupnost a hlavně rychlost.

Copyright © 2024 FORSITE. Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel | Ochrana osobních údajů | Podmínky hostování | Mapa webu
Aktuální datum a čas: 23rd June, 2024, 07:59 | Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %